مشاوره فردی

همه ما انسان‌ها به واسطه اجتماع شخصیت و هویت خود را کشف و درک می‌کنیم. در این میان گاهی از بازخوردهای منفی اجتماع که به دلیل تعارض با نیازها و تمایلات ما با واقعیات محیط است آزرده و دچار فشار روانی می شویم. متاسفانه این امر کاملا اجتناب‌ناپذیر است و فرد در زندگی خود مدام با چالشهایی مختلفی روبرو خواهد شد. بنابراین بهترین کار گرفتن تصمیمات صحیح برای حل مشکلات است.

مشاوره انفرادی

مشاوره فردی بهترین راهکار برای افرادی است که با این مشکل دست به گریبان هستند. این روند به فرد کمک می‌کند تا سلامت روح و روان خود را به مرور زمان بازیابد و سبب افزایش اعتماد به نفس پایین و کاهش افسردگی، استرس، اختلالات دوقطبی، پرخاشگری و عصبانیت و دیگر فشارهای روانی او می‌شود. همچنین این نوع مشاوره در زمینه حل مشکلات موجود در روابط با همسر، دوستان و آشنایان و دیگر آسیبهای دوره‌ای مانند مشکلات تحصیلی و … نیز می تواند مفید باشد.

یک روان‌درمانگر با گوش دادن توأم با همدلی (قرار دادن خود به جای شما) به شما می‌آموزد تا تصمیم‌گیری‌های بهتری در مواجهه با مشکلات روحی و روانی داشته باشید و طبیعتا نتیجه بهتری نیز نسبت به قبل کسب کنید. بنابراین توصیه می‌کنیم حتما در این مواقع با یک مشاوره فردی خوب و قابل اطمینان در ارتباط باشید. زیرا افراد در شرایط خشم، دل‌شکستگی و … ممکن است نتوانند بهترین و عقلانی‌ترین تصمیم ممکن را بگیرند.

مشاوره فردی در کلینیک صدفی

ما در کلینیک روانشناسی صدفی با استفاده از متخصصین مجرب خود بهترین خدمات را در حوزه مشاوره فردی ارائه می‌کنیم. ما به شما کمک می‌کنیم ترس، اضطراب، افسردگی، وسواس، اختلالات شخصیتی، غم و غصه، داغ عزیزان و حتی مشکلات ارتباطی و شکست عشقی را از خود دور کنید و به زندگی سالم خویش بازگردید.

لازم به ذکر است که گاهی اوقات جلسات مشاوره فردی صرفا برای حل مشکل و درمان کردن فرد نیست. بلکه افراد می‌توانند برای رشد و بهبود توانایی‌های خود نیز به مراکز مشاوره مراجعه کنند. در هر صورت ما پذیرای شما خواهیم بود.

آیا نیاز به دریافت مشاوره فردی دارید؟
می‌توانید اقدام به تماس با ما یا رزرو آنلاین وقت کنید.

این مطالب نیز ممکن است برای شما مفید باشند.

دوپامین دیتاکس و سم‌زدایی دیجیتال

این روزها بسیاری از ما بدون اینکه بخواهیم زمان زیادی…

همسر خودشیفته

یکی از انواع روابط سمی و مخرب، برقراری رابطه عاطفی…

روانشناسی زرد

روانشناسی زرد شامل مفاهیم و تئوری‌هایی در مورد رفتار و…

چرا لازم است گاهی غمگین باشیم؟

شاید از خواندن عنوان این مقاله تعجب کرده باشید. غمگین…