درباره ما

کلینیک روانشناسی صدفی با استفاده از تیمی مجرب و زبده، تمام تلاش خود را جهت ارائه‌ی بهترین خدمت به مردم عزیز می‌کند. کلینیک روانشناسی صدفی زیر نظر بهزیستی بوده و یکی از مراکز مورد اعتماد این سازمان در غرب تهران می‌باشد. این اعتماد نتیجه‌ی تیمی مجرب، رفتاری حرفه‌ای و خدمات متنوع کلینیک ما است. رضایت صددرصدی مشتریان از خدمات، درمانگرها و محیط کلینیک گواه این ماجراست.

مشاوران و درمانگران زبده

خدمات متنوع

تحت نظارت سازمان بهزیستی

رضایت ۱۰۰% مشتری

چشم انداز ما

هدف تیم ما از ایجاد این کلینیک چیزی جز خدمات رسانی به مردم عزیز نبوده است. تلاش ما این است که تمامی مشتریان ما رضایت کاملی از خدمات ما داشته‌ باشند. این خود بهترین تبلیغ برای ماست. چشم انداز ما این است که با خدمات متنوع، نوآوری‌های درمانی و کادری مجرب، تبدیل به معروف‎ترین و شناخته شده ترین کلینیک روانشناسی تهران شویم.

درمانگران ما

درمانگران و مشاوران کلینیک روانشناسی صدفی جزو برترین‌های تهران هستند. کارآمدی مشاوران سبب شده است تا کلینیک روانشناسی صدفی بتواند رضایت مشتریان و سازمان بهزیستی را جلب کند. در ادامه با تیم درمانگران و مشاوران کلینیک روانشناسی صدفی آشنا خواهید شد. برای آشنایی بیشتر با تک تک اعضا و رزومه‌ی آن‎ها، روی نامشان کلیک کنید.

درمانگران و مشاوران